Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušený elektromechanik (37-43.000 KČ)

referenční číslo: 24916 | aktuálnost: 07.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektromechanika ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci dobře vydělat?

Do stabilní společnosti hledáme kolegu na pozici:
ZKUŠENÝ ELEKTROMECHANIK (37-43.000 kČ)

Náplň práce

  • Odpovědnost za bezchybné provedení pracovních příkazů
  • Elektrické opravy dle potřeby výroby
  • Odpovědnost za skladové zásoby nádhradních dílů
  • Osazení a zapojení (včetně případného vypracování elektro schémat)
  • Údržba a oprava strojů
  • Záznamy o provedených opravách a údržbách

Požadujeme

  • Elektro vyhlášku 50 §6
  • Zkušenosti z výrobního závodu
  • Orientace ve výkresech – elektro
  • Základní znalost pneumatiky a hydrauliky;
  • Základy programování PLC
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 37 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika