Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant ve strojírenství (38-43.000 Kč)

referenční číslo: 24908 | aktuálnost: 19.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní zaměstnání u významné společnosti? Máte praxi v oblasti konstrukce a zajímá Vás odvětví hydrauliky? Pak mám pro Vás skvělou příležitost. Pošlete mi svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici:

PROJEKTANT VE STROJÍRENSTVÍ (38-43.000 Kč)

Náplň práce

  • návrhy konstrukčních řešení strojů a zařízení - hydraulické systémy
  • vývoj nových produktů
  • zpracování a kontrola výkresové dokumentace
  • zpracování podkladů pro tvorbu nabídky
  • komunikace se zákazníkem - specifikace technických parametrů, dohled nad zakázkou
  • práce v mezinárodních týmech na zajímavých projektech

Požadujeme

  • vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost programu AutoCAD a Inventor
  • zkušenosti s projektováním nebo konstrukcí
  • technické myšlení a proaktivní přístup
  • praxe v oblasti hydrauliky výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • práci v prosperující firmě
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • 13. plat
  • možnost získání bonusů
  • stravenky v hodnotě 85 Kč za každý odpracovaný den
  • možnost stravování v prostorách společnosti
  • firemní telefon i k soukromým účelům
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: okolí Litovle

Mzda: 38 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství