Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ČI mzdová účetní pro německou společnost (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 24868 | aktuálnost: 01.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientujete se v německém účetnictví a baví vás práce s čísly? Hledáte stabilní zaměstnání v Plzni s příjemným zázemím a osobním přístupem? Pak mi pošlete životopis na vlckova@acjobs.cz
Možná budete právě vy naše nová:

FINANČNÍ ÚČETNÍ PRO NĚMECKOU SPOLEČNOST (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení účetnictví pro německou společnost (dle německého účetnictví)
  • reporting pro vedení
  • účtování faktur

Požadujeme

  • zkušenost s účetnictvím
  • znalost německého účetnictví (výhodou)
  • ochotu cestovat v rámci školení

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika