Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer oddělení BOZP a PO s AJ Karlovy Vary (45-70.000 Kč)

referenční číslo: 24844 | aktuálnost: 14.12.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí ve výrobních společnostech? Disponujete certifikáty ISO 14001 a ISO 45001? Nedělá Vám problém komunikace v angličtině se zahraničními kolegy?

Pak hledáme právě Vás!!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAŽER ODDĚLENÍ BOZP A PO s AJ Karlovy Vary (45-70.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení menšího týmu bezpečnostních techniků a referentů
  • zodpovědnost za BOZP, PO, správu majetku a věci s tím související
  • provádění auditů v rámci BOZP a PO
  • komunikace s příslušnými úřady
  • nastavení a kontrola zavedených procesů
  • komunikace se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • certifikát norem ISO 14001 a ISO 45001
  • zkušenosti s vedením lidí

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • 4 týdnu dovolené a dalších 5 dní volna
  • vzdělávací a odborné kurzy
  • příspěvek na stravování
  • občasný home office
  • vhodné pro muže i ženy
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl