Typ nabídky

Minimální mzda

Project Manager – Praha

referenční číslo: 5facf69aa23a5934502f8f13 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Popis pozice:

V rámci budování nového mezinárodního automobilového startupu hledáme osobu na klíčovou roli projektového manažera. Tato role tak výrazně pomůže zrychlit tempo vývoje velmi atraktivního projektu a bude se podílet na vybudování synergie v oblasti procesů a business operations. Hledáme progresivní osobu s „can do“ mindsetem a orientací na výsledky. Chceme přinést nové a průlomové služby v automobilovém odvětví a pro tento cíl hledáme do našeho týmu kandidáty, kteří jsou zvyklí na společný tah na branku a svižné tempo.

  • Zapojení do budování nového mezinárodního automobilového startupu v oblasti prodeje a výkupu ojetých automobilů a spolupráce na klíčových celofiremních projektech
  • Koordinace požadavků v rámci týmů interních oddělení
  • Výpomoc na větších projektech s podpůrnými činnostmi
  • Definice, analýza a návrh na zlepšení stávajících interních procesů v holdingu a zároveň jejich modifikace pro účely startupu
  • Příprava podkladů, materiálů a prezentací pro akcionáře, top management a pravidelné týmové prezentace
  • Tvorba projektové dokumentace a úzká spolupráce v rámci přípravy materiálů a hledání řešení
  • Koordinace činností jednotlivých osob v rámci holdingu a zodpovědnost za dodávání potřebných podkladů
  • Pravidelný týmový reporting, denní týmová koordinace a příprava kvalitních prezentací v anglickém jazyce
  • Vlastní řízení svěřených oblastí a zodpovědnost za dodání výsledků ve sjednaných časových termínech

Požadujeme:

  • Zkušenost s vedením projektů a projektové dokumentace
  • Talent rychle získat detailní přehled v projektovém portfoliu
  • Strukturovaný, systematický přístup a pečlivost
  • Informovanost v problematice základů IT
  • Orientaci v problematice projektového řízení – Agile, Waterfall...
  • Pokročilou znalost v Excelu a Power Pointu
  • Angličtinu - samostatný uživatel

Nabízíme:

  • Pozici v blízkosti vrcholového managementu nadnárodní společnosti
  • Atraktivní práci v oblasti digitalizace a projektového řízení v neformálním týmu profesionálů
  • Odměňování odpovídající zkušenostem kandidáta
  • Možnost odborného rozvoje, kariérního růstu a vzdělávání
  • Balík firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Management

Profese: project administrátor, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení