Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik - tábor (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 24804 | aktuálnost: 17.09.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Jste technicky zdatní, komunikativní a chcete se uplatnit v oblasti poskytování servisních služeb zákazníkům? Máte elektrotechnické vzdělání? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní společnost zabývající se zemědělskou technikou hledá vhodného kandidáta na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - TÁBOR (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění servisu na zařízení v rámci ČR
  • Zajištění oprav a údržby zařízení u zákazníka
  • Evidence servisních a technických dat
  • Práce s technickou dokumentací
  • Montáž a instalace prvků

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Platná vyhláška 50, min. § 6
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost instalace SW v rámci automatizace a robotizace
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • možnost pracovat pro lídra ve svém oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • velmi přátelské prostředí
  • místo výkonu práce: okres Tábor (plus výjezdy k zákazníkům skrze zaměření)

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl