Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - projektant ve strojírenství (30 -42000 Kč)

referenční číslo: 24769 | aktuálnost: 19.08.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Samostatnost, zkušenost v konstrukci a znalost programu AutoCAD? Pokud Vám tato slova nejsou cizí a hledáte práci v mezinárodní společnosti, pak vězte, že je tato nabídka určena právě Vám! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná strojírenská společnost působící na Pardubicku přijme do svého týmu kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR - PROJEKTANT VE STROJÍRENSTVÍ (30 - 42.000 KČ)

Náplň práce

  • Návrh a konstrukce zařízení dle požadavků klienta
  • Komunikace napříč společností včetně zahraničních kolegů
  • Konstrukce v CAD programech
  • Návrhy větších celků
  • Práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti konstrukce alespoň 2 roky
  • Zkušenost v konstrukci v programu AutoCAD podmínkou
  • Velmi dobrá orientace ve výkresech
  • Znalost 3D konstrukčních programů velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Bonusy, prémie
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 30 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství