Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový dispečer (30–40 000 Kč)

referenční číslo: 24771 | aktuálnost: 04.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi byste se stali součástí prosperující a stabilní společnosti? Baví Vás materiálová dispozice a komunikace v anglickém jazyce? Chtěli byste načerpat nové zkušenosti? Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost s unikátním produktem hledá nové posily do týmu na pozici:

MATERIÁLOVÝ DISPEČER (30–40 000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování materiálu pro výrobu
  • Zajištění množství materiálu pro výrobu
  • Komunikace s dodavateli
  • Řešení problémů při neshodách či reklamacích
  • Aktivní spolupráce se skladem
  • Hlídání stavu skladových zásob

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni (telefonáty s dodavateli apod.)
  • Zkušenosti s materiálovým plánováním či plánováním výroby
  • MS Excel na lepší uživatelské úrovni (např. kontingence, podmínky)

Nabízíme

  • Možnost kariérního i profesního růstu
  • Prémiovou složku mzdy
  • Příspěvek na dopravu dle počtu km
  • Více než 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vhodné pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika