Typ nabídky

Minimální mzda

Testovací inženýr/-ka–kvalita a 3D meření (45.–60.000 Kč)

referenční číslo: 24721 | aktuálnost: 30.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený/á v provádění 3D měření a různých laboratorních zkoušek na výrobcích a materiálech? Umíte provádět kalibrační zkoušky?

Skvělé, obsazujeme důležitou pozici v našem týmu: TESTOVACÍ INŽENÝR/-KA–KVALITA a 3D MEŘENÍ (45.–60.000 Kč).

Náplň práce

  • provádět kontroly a měření výrobků dle norem
  • nastavovat parametry měřících programů a strategie měření
  • ovládat 3D měřící zařízení
  • provádět laboratorní zkoušky, analýzy
  • kontrolovat dodržování kvality
  • reportovat naměřené hodnoty

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • znalost a ovládání 3D měřícího zařízení
  • povědomí o metrologii
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy, prémie k fixní mzdě
  • příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, odborné i jazykové kurzy
  • dotované stravování formou závodní jídelny
  • lokalita: v blízkosti Tachova

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti