Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik (35 - 50 000 Kč)

referenční číslo: 24666 | aktuálnost: 16.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se podívat do světa a poznat nové kouty Země? Rádi byste se profesně rozvíjeli v oblasti servisu a oživování CNC strojů? Hledáte různorodou práci, kde můžete využít Vaše znalosti cizích jazyků? Toužíte po práci ve výrobní společnosti, kde nepoznáte stereotyp? Pošlete nám Váš životopis!

Společnost sídlící na Pardubicku hledá novou posilu do svých řad na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK (35 - 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Oživování, údržba a servis strojů u zákazníka
  • Rekapitulace své práce servisnímu oddělení
  • Práce s elektro schématy
  • Zahraniční montážní výjezdy

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání– strojírenského nebo elektrotechnického zaměření s praxí ideálně 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost údržby a seřizování CNC strojů
  • Všeobecně dobrá počítačová gramotnost
  • Schopnost samostatné práce
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Možnost poznávat celý svět a využívat cizí jazyk
  • Karierní růst (dle schopností na pozici Vedoucího servisních techniků)
  • Odborné vzdělávání v rámci firemních programů
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Super personální oddělení, které se bude starat o Vaši pohodu :O)
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl