Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik - Náborový příspěvek 50 000 Kč

referenční číslo: 5f89460fc98c294fe44e0872 | aktuálnost: 26.10.2023

AURES Holdings a.s.

Hledáme šikovného automechanika, který má zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i profesně. Používáme to nejnovější diagnostické vybavení a nejmodernější průmyslové opravárenské procesy. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

Řemeslná zručnost a výkon jsou zásadní.

Náplň práce

* Opravy osobních vozidel, různých značek
* Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství
* Diagnostika poruch
* Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému
* Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel

Požadujeme

* Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
* Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok)
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* Náborový příspěvek 50 000 Kč
* Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
* Jednosměnný provoz
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity (slevy na kulturu, sport, dovolenou, produkty)
* Moderní pracovní prostředí

Místo pracoviště: Pražská 4723, Chomutov, 43001

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: automechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení