Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač v automotive s 13. a 14. platem

referenční číslo: 24646 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat ve společnosti zabývající se automotive? Orientujete se v technické dokumentaci, , jste pečlivý, samostatný, zručný a spolehlivý?

Pak hledáme právě Vás!

Stabilní výrobní společnost hledá nového člena do svého týmu na pozici:

SEŘIZOVAČ (25 - 29.000 Kč)

Náplň práce

  • Diagnostika a odstraňování závad řídicích systémů na robotickém pracovišti
  • Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobního zařízení
  • Pravidelná prohlídka a oprava dle plánu údržby
  • Diagnostika a včasné odstranění závad

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
  • Znalost čtení elektrodokumentace
  • Základní znalost programování řídicích systémů
  • Ochotu pracovat ve směnném 12h provozu

Nabízíme

  • Stabilizační (náborový) příspěvek 10 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Obědy za 19 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba