Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí týmu finanční účtárny, Praha 4, 60 - 65 000 Kč + atraktivní benefity

referenční číslo: 5f855e50f6fbcf37e71ba192 | aktuálnost: 04.02.2021

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil klienta:

Naším klientem je velmi dobře zavedená a úspěšná účetní společnost na Praze 4. V tuto chvíli pro vedení jednoho z účetních týmů finanční účtárny hledáme schopného kandidáta / kandidátku na pozici vedoucí týmu finanční účtárny.

Kromě velmi atraktivní polohy kanceláře v docházkové vzdálenosti od metra C na Praze 4 můžeme nabídnout i velmi dobrý tým podřízených - samostatných finančních účetních, velmi zajímavé mzdové ohodnocení a také atraktivní benefity.

Váš, v tuto chvíli již existující a zavedený tým samostatných finančních účetních, se skládá z cca 7-8 zkušených finančních účetních. NEJDE tedy o pozici s prvním úkolem takový tým od základu vytvořit.

Náplní práce svěřeného týmu je klientské zpracování výhradně finančního účetnictví (bez mzdového účetnictví).

Náplň práce:

- celkové zastřešení služeb finančního účetnictví pro externí klienty (tzv. outsourcing) členů týmu

- komplexní vedení týmu 7-8 podřízených (finančních účetních), včetně organizace jejich práce

- přehled o účetních zakázkách členů týmu, pozice KAM vůči klientům týmu

- kontrola výstupů pro klienty auditory (reporty, účetní závěrky)

- závěrkové operace a zpracování statutárních účetních závěrek

- supervize účetních postupů a metod

- vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro klienty

- podpora nadřízených - zpracovávání souhrnů a reportů

Tato pracovní pozice je vhodná především pro vedoucí finanční účetní (teamleadera finanční účtárny), finanční účetní s praxí z účetních firem, s praxí s vedením pořízených finančních účetních, jejich řízením, koordinací a zastřešením zakázek, a odpovědností za výsledky týmu jako celku.

Co ve Vašem životopise rádi uvítáme?

- min. SŠ vzdělání s maturitou

aktivní praxi s vedením kompletního finančního účetnictví, velmi dobrou znalost podvojného účetnictví

aktivní praxi s vedením menšího týmu účetních

praxi s prací (vedením týmu) v účetní firmě - velkou výhodou, ne podmínkou

- aktivní znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel

- znalost práce v účetních SW, znalost HELIOS ORANGE / iNUVIO podmínkou

- aktivní znalost AJ

- schopnost vést lidi, odpovídat za výsledky celého týmu

- samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, chuť něco budovat + smysl pro humor

- aktivní přístup, zodpovědnost a flexibilitu

připravenost a chuť dále se odborně vzdělávat, a předávat zkušenosti kolegům

Co Vám naopak velmi rádi nabídneme?

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v úspěšné a rostoucí společnosti na Praze 4, v docházkové vzdálenosti od metra C

- velmi dobrý tým kolegů a nadřízených, a hezké a příjemné pracovní prostředí

- možnost zajímavého profesního a osobního rozvoje

nástupní mzdu cca 60 - 65 000 Kč (dle dohody, praxe a předchozích zkušeností)

5 týdnů dovolené, stravenky + další atraktivní benefity, odměny

- pružnou pracovní dobu (s příchodem do 9:00)

- možnost nástupu IHNED, nebo dle individuální dohody

Váš strukturovaný životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení