Typ nabídky

Minimální mzda

Technický obchodník - fotovoltaika (40-80.000 Kč)

referenční číslo: 24622 | aktuálnost: 01.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalosti v oblasti fotovoltaiky, LED osvětlení a nabíjecích stanic pro elektromobily? Baví Vás spojení techniky a komunikace se zákazníkem? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pak nám zašlete svůj životopis!

Zavedená společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

TECHNICKÝ OBCHODNÍK - FOTOVOLTAIKA (40.-80.000 Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí - segment komerční, průmyslový a obce
  • zpracovávání cenových nabídek - FVE, akumulačních systemů a LED osvětlení
  • spolupráce na projektech elektráren, nabíjecích stanic elektromobilů, veřejného osvětlení
  • působení po celé ČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxe v oblasti elektro
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • zázemí úspěšné společnosti
  • práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje
  • možnost nástupu ihned
  • práce na HPP
  • místo výkonu práce: Brno, Vysočina nebo Česká republika
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika, Strojírenství