Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr výrobních linek

referenční číslo: 24594 | aktuálnost: 22.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste akční člověk, který se zajímá o automatizaci? Rád/a by jste se podílel/a na oživování výrobních zařízení? Hovoříte anglickým jazykem a rád/a by jste jej využíval/a v praxi?

Pokud ANO, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Nadnárodní výrobní společnost sídlící v lokalitě Praha – východ přijme šikovnou posilu do týmu na pozici:

INŽENÝR VÝROBNÍCH LINEK

Náplň práce

  • Definování specifikací vhodných výrobních linek
  • Spolupráce na oživování výrobních linek
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a kolegy napříč společností
  • Spolupráce na nových projektech
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • VŠ, obor Elektrotechnika / Strojírenství / Mechatronika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Znalost PLC programování výhodou
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb,. §5
  • Proaktivní přístup k práci
  • Samostatnost, chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Šance pro absolventy
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství