Typ nabídky

Minimální mzda

Technik bezpečnostních systémů

referenční číslo: 1516031433 | aktuálnost: 01.11.2020

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, významnou českou společnost v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých instalací, která má 6 samostatných poboček v české republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik bezpečnostních systémů.
Náplň práce:

  • Montáž, oživení, servisní úkony a údržba, revize slaboproudých instalací
  • Realizace dle technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s oddělením obchodu
  • Realizace u významných zákazníků v rámci ČR
    Požadujeme:
  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxi v oboru slaboproudých montáží
  • Základní přehled v oboru PZTS (EZS), EPS, CCTV
  • Elektrotechnické vzdělání + osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (lze doplnit u nás)
  • Předpoklad pro získání osvědčení NBÚ (trestní bezúhonnost)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a týmového ducha
    Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • Prémie za zakázky, zahraniční služební cesty
  • Přátelský pracovní kolektiv – 6 poboček v rámci ČR
  • Odborný růst - školení, semináře, výstavy, prezentace
  • Prostor pro uplatnění - kariérní postup
  • 25 dnů dovolené
  • Telefon a "čísla do rodiny"
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Volnočasový Benefit plus program
  • Nástup dle dohody, možný ihned

Místo výkonu práce:
Brno - práce většinou PO - PÁ mimo sídlo firmy po celé ČR
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Energetika

Profese: technik, servisní technik, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas