Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant vodohospodářských staveb

referenční číslo: 1509346761 | aktuálnost: 04.02.2021

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnosti, která je významnou projektovou divizí v oblasti vodohospodářských staveb hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant.
Náplň práce:
Projekční činnost se zaměřením na návrhy vodohospodářských a pozemních staveb, tvorba výkresové dokumentace-od studie po realizační dokumentace, statika staveb – ocelové a betonové konstrukce, posudky, pasporty, účasti na prohlídkách a jednáních. Zpracování projektové dokumentaci ve všech stupních, koncepční práce, matematické modelování. Zpracování projektové dokumentace, koncepční práce, matematické modelování.

  • Návrhy zásobování vodou, vodovody. Objekty vodojemů, čerpacích stanic apod.
  • Odvodnění území včetně využití prvků hospodaření s dešťovými vodami, kanalizační systémy včetně atypických objektů
  • Návrhy kanalizačních systémů a čistíren odpadních vod.
  • Koncepce řešení a koordinace technického vybavení měst, obcí a území.
  • Komplexní projekty technické infrastruktury.
  • Studie a generely odvodnění území a zásobování vodou.
  • Vodohospodářské řešení v územních a regulačních plánech.
  • Hospodaření s dešťovými vodami včetně návrhu využití dešťových vod
    Požadujeme:
  • VŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství nebo v oboru pozemního stavitelství apod., možné i SŠ vzdělání.
  • Znalost práce s PC (znalost GIS aplikací výhodou)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Praxe v oboru vítána
  • Vhodné i pro absolventy VŠ
    Nabízíme:
  • Pracovní poměr na HPP
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práce se softwarovými programy AutoCAD, Civil 3D, BIM, Arc GIS atd.
  • Finanční prémie dle hospodářských výsledků společnosti
  • Benefity: Týden dovolené navíc, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov, Brno, České Budějovice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování