Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí materiálu - bez jazyků, až 30 000 Kč

referenční číslo: 5f4deebed77a52237e62a364 | aktuálnost: 30.09.2020

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

- kovovýroba (zpracování plechu CNC, tvorba lehkých konstrukcí)

- truhlářský provoz (výroba nábytku z deskových materiálů, dřevěné konstrukce)

- prášková lakovna…

V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:

- objednávání plechů a profilů dle plánu výroby

- vystavování objednávek a příjem dodacích listů

- evidence skladů, optimalizace skladového hospodářství

- práce s informačním systému Pohoda

- reporting a monitoring

Uvítáme:

- SŠ vzdělání

- vhodná znalost a praxe v oboru

- samostatnost a aktivitu

- znalost práce na PC – Windows, Office

- nástup možný ihned

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Studeném, Jílové u Prahy nebo Zvole u Prahy

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým

- velmi dobrá nástupní mzda dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování

- standardní pracovní doba 7.00 – 16.00

- možnost profesního a osobního růstu

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení