Typ nabídky

CNC seřizovač/ka (mzda 35.000 Kč)

referenční číslo: 24391 | aktuálnost: 01.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň SOU v technickém oboru? Máte praxi na obdobné pozici? Umíte pracovat s měřidly? Chcete dostávat zajímavý plat a k tomu spoustu benefitů a náborový příspěvek 70.000,-? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Seřizování, opravy a programování CNC strojů
  • Práce s měřidly
  • Spouštění výroby, kontrola prvního vyrobeného kusu
  • Práce na tři směny

Požadujeme

  • Minimálně SOU technického oboru
  • Znalost práce s měřidly
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Alespoň menší předchozí praxi na pozici seřizovače CNC strojů

Nabízíme

  • Základní platové ohodnocení dle úrovně zkušeností
  • Příplatky placené nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Příspěvek na lékaře
  • Dobré dopravní spojení do zaměstnání
  • Místo pracoviště: Chotěboř

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba