Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník s AJ a spoustou benefitů (35000-80000)

referenční číslo: 24393 | aktuálnost: 11.12.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte duši obchodníka a k tomu technické vzdělání s maturitou? Obchod Vás baví a orientujete se ve strojírenství nebo elektrotechnice? Domluvíte se bez problému anglicky a chce jazyk často využívat? Chcete mít možnost si vydělat opravdu zajímavé peníze? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, udržování dobrých obchodních vztahů a navazovaní nových příležitostí, řešení reklamací
  • Vedení obchodních jednání
  • Příprava nabídek a smluv pro klienty
  • Účast na veletrzích, marketingová činnost
  • Cestování především po ČR
  • Skoro denní kontakt s výrobou, odd. konstrukce a technologií

Požadujeme

  • Střední školu s maturitou v technickém oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC
  • Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Skvělé obchodní a prezentační dovednosti, vystupování profíka v oboru
  • Aktivní řidič skupiny B

Nabízíme

  • Velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Manažerské kurzy a další zajímavé vzdělávání
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Příspěvek na stravování, ubytování, relokaci
  • A další motivační a zajímavé benefity

Mzda: 35 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup