Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní konstruktér s angličtinou (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 24382 | aktuálnost: 02.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste kreativní a přemýšlíte nad věcmi novými způsoby? Rád/a přinášíte nápady a umíte být aktivní? Konstrukce jendoúčelových strojů Vám není cizí? Domluvíte se anglicky? Tak to jste náš člověk! Pošlete životopis na pozici

HLAVNÍ KONSTRUKTÉR/KA S ANGLIČTINOU (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba návrhů a výkresů velkých jednoúčelových zařízení
  • Práce v 3D konstrukčním programu
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci
  • Provádět průzkum trhu
  • Spolupráce s obchodním oddělením, vývojem a výrobou

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů
  • Pokročilá znalost programu AUTOCAD, Invenor
  • Středně pokročilou znalost angličtiny

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy
  • Cafeterii
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Teambuildingy a přátelské prostředí
  • Místo výkonu práce: Okres Semily
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství