Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář v automotive - absolvent elektra (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 24345 | aktuálnost: 28.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi absolvent SŠ nebo VŠ v oboru Automobilová elektronika/Elektrotechnika nebo IT??
Domluvíš se anglicky nebo německy?
Rád by ses uplatnil ve vývoji?

Pokud ano, tak s námi pojď vyvíjet komponenty pro přední evropské automobilky!

Zašli mi svůj životopis a začni pracovat jako VÝVOJÁŘ V AUTOMOTIVE!

Náplň práce

  • Vývoj SW řídících jednotek komponentů pro automotive
  • Testování vyvíjeného SW
  • Komunikace s ostatními oddělení
  • Tvorba technické dokumentace
  • Práce na jedinečném projektu

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe IT/ elektrotechnického směru
  • Znalost programování v jazyku C
  • Znalost CAN, LIN, FLEX vekou výhodou - nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Fixní mzdu + bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Kryté parkování
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo pracoviště: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika