Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader - HR & Business (40.-60.000,- Kč)

referenční číslo: 24303 | aktuálnost: 18.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte organizační talent, jste vnímaví k potřebám zákazníků a bavilo by vás hledat ty správné lidi na ta správná pracovní místa? Dokážete si představit sami sebe jako lídra týmu konzultantů a chcete dál posouvat nejen sami sebe, ale i lidi kolem vás? Pak se budeme těšit na Váš životopis!

Stabilní česká personální agentura Advantage Consulting hledá posilu na pozici:

TEAM LEADER - HR & Business (40.-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • především komunikace se zákazníky a kandidáty
  • vytvoření a vedený vlastního týmu konzultantů
  • odpovědnost za výsledky a práci svého týmu
  • obchodní aktivity, hledání nových obchodních partnerů
  • tvorba prezenatací, objednáveka a smluv
  • spolupráce s marketingovým oddělením
  • reporting nadřízenému

Požadujeme

  • zaměření na výsledky, cílevědomost
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • zkušenosti v obchodě, s plněním plánů
  • zkušenosti se zaškolováním pracovníků a vedením týmu
  • silné komunikační a organizační schopnosti
  • profesionální vystupování, seriózní jednání
  • ŘP (aktivní řidič)

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • dynamický mladý kolektiv
  • volné pátky, sick days, stravenky, příspěvek na týmové aktivity
  • zaškolení, odborná školení
  • možnost práce na home-office
  • důkladné zaškolení na centrále v Brně
  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup