Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečnostní technik IT odboru kancelář úřadu

referenční číslo: 1492720498 | aktuálnost: 16.08.2020

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, úřad městské části Praha 3, hledáme vhodné kandidáty na pozici Bezpečnostní technik IT odboru kancelář úřadu.
Náplň práce:

  • Vymezení obecných cílů bezpečnosti
  • Navrhování a posuzování požadavků na implementaci bezpečnostních opatření v rámci IS
  • Vyhodnocování a analýza logů
  • Implementace a vyhodnocování bezpečnostních opatření
  • Tvorba a aktualizace dokumentace IS
  • Spolupráce s odborem informatiky zejména v oblastech: implementace, provozu a údržby informačního systému MČ, instalace prostředků ICT, poskytování podpory koncovým uživatelům
    Požadujeme:
  • Vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru informační technologie, nebo středoškolské vzdělání s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017 s minimální 10letou praxí
  • Praxe v oblasti bezpečností IT systémů, praxe v oblasti administrace IS a sítí
  • Správa bezpečnostních prvků (IPS, Firewall,Antivir Antispam, Veeam Backup, WSUS)
  • Správa sítí a aktivních prvků
  • Správa virtuálního prostředí, serverů, operačních systémů (MS Windows server, Windows 10, UNIX/Linux)
  • Správa a údržba Active Directory (LDAP), Microsoft Azure O365 a Exchange, MS SQL server, MS System Center Configuration Manager, VMWare vSphere
  • Schopnost analýzy a vyhodnocení logů
  • Požadavky dle zákona č. 312/2002 Sb.
    Nabízíme:
  • Mzdu v 11. platové třídě, odvíjející se od délky praxe, s možností přiznání osobního příplatku až do výše 100%
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Ticket restaurant (120 Kč/den)
  • Ticket Benefits (až 500 Kč/měsíc)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění
  • Příspěvek na MHD
  • Služební telefon
  • Místo výkonu práce: Praha 3

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas