Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení pevných elektrických zařízení

referenční číslo: 5efc4217ada32d1d82721593 | aktuálnost: 25.08.2021

Drážní úřad

Drážní úřad, sekce provozně-technická, hledá pro zajištění těchto činností:

Náplň práce:

* Ověřování typové způsobilosti určených technických zařízení elektrických.

* Posuzování a schvalování technických podmínek a technické dokumentace nových vozidel po stránce elektrické  části, schvalování elektrických částí jednotlivých typů drážních vozidel.

* Posuzování výsledků technických prohlídek a zkoušek určených technických zařízení elektrických.

Nabízíme:

  • možnost profesního a jazykového vzdělávání
  • kariérní růst
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • stravenky
  • UNIŠEK+ FKSP nebo příspěvek na penzijní připojištění
  • jízdní výhody
  • služební telefon
  • pracoviště v centru Prahy

Požadujeme:

  • bakalářský nebo magisterský studijní program technického nebo dopravního zaměření
  • dobré organizační schopnosti
  • bezúhonnost

Platové zařazení:

Odměňování se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě a nařízením vlády č. 304/2017 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů.

V případě zájmu, zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na e-mail: nemeckova@ducr.cz

Zasláním životopisu, pro účely výběrového řízení, uchazeč uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Místo pracoviště: Wilsonova 300, Praha, 11000

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Státní, veřejná správa, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday