Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník úklidu - ozp, ID - Humpolec

referenční číslo: 23148 | aktuálnost: 03.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Denní běžný úklid (mytí toalet, vysýpání košů, vytírání, úklid kanceláří)
  • Dále dle rozpisu práce ometení pavučin, stírání prachu ...

Požadujeme

  • Spolehlivost, pracovitost
  • Čistý rejstřík trestů

Nabízíme

  • 87, 5 Kč/hodinu
  • Zkrácený /plný úvazek
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracovní smlouvu
  • Práce je vhodná i pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné
  • Místo výkonu práce: Humpolec

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl