Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu

referenční číslo: 5ef1cee66c8e1f7e832ddb45 | aktuálnost: 05.04.2022

TIBA COPIERS s.r.o.

Mezinárodní společnost působící v oblasti nákupu a prodej použíti kancelářské techniky, hledá do svých řad kolegu na pozici: NÁKUPČÍ

Náplň práce

 - Vyhledávání nových dodavatelských partnerů

- Vyjednávání s dodavateli z databáze firmy

- Obchodní aktivity vedoucí k růstu našich nákupů

Požadujeme

 - Vyjednávací a komunikačni schopnosti

 - Samostatnost, spolehlivost, loajalita

 - Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

 - Uživatelskou znalost MS Office

 - ŘP . B  výhodu

Nabízíme

- Poskytneme Vám technické i informační zázemí a podporu

- Motivující finanční ohodnocení

- Flexibilní pracovní dobu, kombinace návštěv u klientů, home office

- Nástup možný: IHNED

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Mzda: 250 - 300 Kč / hodinu (20 000 Kč / měsíc)

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Práce převážně z domova