Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ostrahy - OZP - brno (Honeywell)

referenční číslo: 23876 | aktuálnost: 25.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Jednoduchá obsluha recepce, podávání informací,
  • Pochůzková činnost
  • Obsluha EPS (elektrická požární signalizace)
  • Dodržování daných bezpečnostních předpisů klienta

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost,
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Slušné jednání, chuť do práce

Nabízíme

  • 100/hodinu + příplatky za noční směny, so+ne, svátky
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci
  • 12h směny (nelze bez nočních!)
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Možnost profesního růstu
  • Certifikát strážný zajistíme
  • Uniformu
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • Pozice je vhodná pro Invalidní důchod I.-III. stupně, OZZ, OZP
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina (Honeywell)

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha