Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant ocelových konstrukcí (35 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 23828 | aktuálnost: 18.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro českou společnost, která nemá o zakázky nouzi? Hledáte práci přímo v Brně? Chcete se věnovat projektování ocelových konstrukcí?

Tak neváhejte a reagujte na inzerát:

PROJEKTANT OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhování ocelových konstrukcí staveb
  • Statické výpočty
  • Zpracování podkladů pro nabídková řízení
  • Technická jednání se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - stavebnictví
  • Znalost práce v AutoCAD
  • Zkušenosti v oboru vítány
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Teambuildingy, vánoční večírek
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura