Typ nabídky

Minimální mzda

Referent vodohospodářského oddělení

referenční číslo: 5ec29133f54fcb541d7b1bf4 | aktuálnost: 14.08.2020

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice "Referent vodohospodářského oddělení - Stavební úřad - SÚ"

Náplň práce

Aplikace postupů podle vodního a stavebního zákona v rozsahu agendy prvoinstančního speciálního stavebního úřadu vodoprávního. Zejména se jedná o vydávání stavebních povolení, souhlasů s ohlášeným záměrem, rozhodnutí o naklání s vodami a závazných stanovisek ke stavbám v záplavovém území.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního směru nebo jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby;
  • vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a min. 2 roky praxe v oboru stavebnictví jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby;
  • středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a min. 3 roky praxe v oboru stavebnictví jiného příbuzného oboru se zaměřením na vodohospodářské stavby

Znalost

  • Vodní zákon (č. 254/2001 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek
  • stavební zákon (č. 183/2006 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek
  • správní řád (zákon č. 500/2004 Sb.);
  • práce s PC zejména MS WORD, EXCEL, Internet
  • praxe ve státní správě, znalost práce s VITA, RUIAN,  MISYS výhodou

Místo pracoviště: nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita