Typ nabídky

Minimální mzda

Product manager (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 23743 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi silná osobnost, která se nezalekne problémů a v oblasti marketingu/obchodu jsi jak ryba ve vodě?
Chceš využít své dosavadní zkušenosti a pracovat ve firmě, která má budoucnost?

Skvěle! Zašli životopis ještě dnes a získej perspektivní zaměstnání!

Náplň práce

  • Plánování, koordinaci a realizaci marketingových aktivit
  • Rozvíjení obchodního týmu
  • Jednání se zákazníky
  • Monitoring trhu a konkurence
  • Podpora prodejního týmu
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický či německý jazyk
  • Zkušenost na pozici Produktového manažera ve výrobní firmě

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání s podporou od vedení společnosti
  • Dovolenou a zdravotní volno
  • Bonusy a prémie
  • Osobní rozvoj, podporovaný vzděláváním
  • Mobilní telefon, notebook
  • Výuku cizího jazyka
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Kolín

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Pardubický kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Technika, elektrotechnika, Strojírenství