Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník potravinářské výroby

referenční číslo: 5ea15598f54fcb37c8115332 | aktuálnost: 10.06.2020

Lahůdky u Cábů s.r.o.

Hledáme do týmu 10 pracovníků nového kolegu/kolegyni.

Popis pracovní pozice:

Požadujeme od vás zručnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.

Pokud máte praxi v potravinářství je výhoda, ale nikoliv handicap.

Pokud u nás budete chtít růst, oceníme vlastní seberealizaci a samostatnost či schopnost vedení menšího kolektivu v dynamicky se rozvíjející rodinné firmě.

Nabízíme velmi slušné finanční ohodnocení, příplatek na dopravu, stravování zdarma a příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

Nabízená pozice je zajímavá pro pestrost strojního zařízení moderní výroby a nejednotvárnost pracovních pozic.

Provoz je nepřetržitě klimatizovaný 13C.

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč

Místo pracoviště: Nový Doubek 325, Křemže, 38203

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity