Typ nabídky

Minimální mzda

Technik BOZP (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 23678 | aktuálnost: 11.11.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi z výrobní společnosti z pozice Technik nebo Specialista BOZP a PO (50-60.000 Kč) a hledáte zajímavé uplatnění pro velkou nadnárodní společnost? Mluvíte anglicky na středně pokročilé úrovni? Pošlete nám váš životopis!

Náplň práce

  • Kontroly dodržování BOZP a PO
  • Eliminace rizik
  • Školení zaměstnanců a prevence
  • Pravidelné interní audity a roční prověrky dodržování BOZP
  • Návrhy a opatření na zlepšení v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně v oboru nebo v technickém směru
  • Odbornou způsobilost v BOZP s certifikací (podmínka)
  • Praxi z výrobní společnosti alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace s vedením společnosti)
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Podporu relokace
  • Příspěvek na stravování, penzijní, životní připojištění, zdravotní péči, kafeterii
  • Jazykové kurzy, masáže
  • Roční bonusy
  • Lokalita: okres Liberec

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Strojírenství