Typ nabídky

Minimální mzda

Supply chain manager

referenční číslo: 23635 | aktuálnost: 16.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte perfektní znalost supply chain procesů? Využíváte Lean/Six Sigma/Kaizen metody? Domluvíte se bez problémů anglicky i německy? Cestování v rámci Evropy Vám nedělá problém?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní obchodně výrobní společnost využívající nejmodernější technologie hledá posilu do svého týmu na pozici:

SUPPLY CHAIN MANAGER (60-80.000 Kč)

Náplň práce

  • analýzy procesů plánování výroby ve vybraných závodech (ČR i zahraničí)
  • plánování a objednávání materiálu do výroby
  • řízení kompletní dispozice
  • náprava špatně nastavených procesů a chyb ve skladování materiálu
  • analýza interních logistických procesů v rámci jednotlivých závodů (dle projektu)
  • analýza způsobu objednávání přepravy a návrhy na zlepšení
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • anglický i německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • znalost SAP
  • znalost metod Lean/Six Sigma/Kaizen
  • ochotu cestovat (dle aktuálních projektů)

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • pravidelný home office
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • systém cafeterie
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika