Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný odborný referent Oddělení účetnictví a evidence majetku

referenční číslo: 5e8c3273f54fcb25a50da172 | aktuálnost: 10.09.2020

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici samostatný odborný referent Oddělení účetnictví a evidence majetku, Odbor ekonomický.

Náplň práce

  • spolupráce při stanovení metodiky účetnictví, postupů účtování, uspořádání položek účetní závěrky a jejich obsazovaného vymezení,
  • spolupráce při zpracování analýz, návrhů a projektů v dílčích oblastech pro potřeby celého Státního pozemkového úřadu,
  • podílení se na pravidelných kontrolách vybraných zaúčtovaných operací, namátkovým způsobem provádění porovnání s údaji v produkčních programech a předkládání návrhů na případné úpravy dat,
  • zpracování řídících dokumentů pro oblast účetnictví a inventarizace,
  • stanovování zásad účtování v souladu se zákonem o účetnictví,
  • spolupráce při návrhu úprav účetního systému ve vazbě na případně změny zákonů,
  • sledování legislativy týkající se účetnictví vybraných účetních jednotek.

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
  • praxe v účetnictví minimálně 1 rok,
  • znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví,
  • dobrá znalost MS Office,
  • znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro odpovědnost a schopnost pracovat v týmu, vysoké pracovní nasazení,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení - osobní ohodnocení k platu, mimořádné odměny,
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna,
  • vzdělávání – možnost účasti na školeních,
  • stravenky,
  • příspěvky na penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, zdraví a rekreaci.

Místo je zařazeno do 11. platové třídy.

Termín předpokládaného nástupu: ihned, příp. dle dohody.

Místo pracoviště: Husinecká 1024/11a, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita