Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník do výroby se čtvrtletními bonusy

referenční číslo: 23577 | aktuálnost: 13.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost z výrobní společnosti? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu a chcete práci s nástupem ihned?
Nábor zaměstnanců stále probíhá, tak nám zašlete svůj životopis a přidejte se nám!

Náplň práce

  • Obsluha strojů a zařízení
  • Nastavování odlévací linky
  • Preventivní údržba strojů
  • Vedení technické a provozní dokumentace

Požadujeme

  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 23 500 Kč + 1 500 Kč osobní ohodnocení a další možné navyšování
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Zdarma ochucené nápoje
  • Zaučení profesionály v oboru
  • Pracoviště blízko centra Brna

Mzda: 23 500 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba