Typ nabídky

Minimální mzda

Fleet purchaser

referenční číslo: 23554 | aktuálnost: 27.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáš novou profesní výzvu? Setkal/a jsi se s fleet nákupem?

Prima, zašli životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • primární zodpovědnost za projekty v oblasti fleetu a profesionálních služeb
  • řešení kontraktů a to i s leasingovými společnostmi
  • nastavení správy vozových parků
  • vyjednávání s dodavateli
  • podpora pro globálního manažera

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v nákupu profesních služeb a fleetu
  • německý a anglický jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni
  • strategické myšlení a orientaci na výsledek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • zajímavé finanční ohodnocení + 13.mzdu, bonusy a prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • odborné vzdělání a jazykové kurzy
  • Kafeterii
  • lokalita: v blízkosti Plzně cca 15 minut

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Strojírenství