Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby s angličtinou

referenční číslo: 23517 | aktuálnost: 19.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás komunikovat v angličtině a chcete se dále rozvíjet? Máte zkušenosti s plánováním výroby? Neváhejte a zašlete nám vaše CV!

Náplň práce

  • Plánování výroby s ohledem na zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
  • Zpracování týdenních výrobních plánů pro výrobní linky
  • Optimalizace procesu plánování
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Stanování priorit a kontrola spolehlivosti plnění
  • Zpracování statistik a analýz výroby

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Velmi dobrou znalost MS Excel
  • Aktivní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • Samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • HPP na dobu neurčitou
  • Příspěvky na rekreaci, kulturní, vzdělávací a sportovní aktivity
  • Placené volno dle odpracovaných let
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Lokalita: Chomutov

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba