Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář do výroby (28-35.000 KČ)

referenční číslo: 23513 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako elektrikář ve výrobě nebo jste nadšený absolvent? Nevadí Vám práce na tři směny? Máte vyhlášku 50/§5? Vyznáte se v technických výkresech? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Ráda Vám pomohu pozici získat.

Náplň práce

  • Údržba a opravy strojů ve výrobě
  • Starost o automatickou výrobní linku
  • Podílení se na zlepšování chodu výroby

Požadujeme

  • Minimálně SOU (i absolvent)
  • Vyhlášku 50, § 5 - podmínka
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle Vaší praxe
  • Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
  • Závodní stravování a stravenky
  • Roční odměny
  • Moderní pracovní prostředí a zázemí pro zaměstnance
  • Další zajímavé benefity
  • Místo výkonu práce Litoměřicko

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika