Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice/k úklidu - Bezděčín

referenční číslo: 23509 | aktuálnost: 22.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Běžný kancelářský klid,
  • Úklid sociálních zařízení, kuchyněk
  • Strojní mytí skladu

Požadujeme

  • Spolehlivost, pracovitost
  • Zkušenost s úklidem vítána
  • Strojní mytí, zkušenost se strojem
  • Přednostně OZP/OZZ

Nabízíme

  • 100 Kč/hodinu
  • Pondělí až pátek od 16:00 hodin (2-4 hodiny/den), 8 hodiny od 7 hodin
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • HPP/DPP
  • Práce je vhodná i pro OZP, OZZ, důchodce a MD
  • Místo výkonu práce: Bezděčín, Mladá Boleslav

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl