Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí inženýrských sítí

referenční číslo: 23502 | aktuálnost: 21.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí inženýrských sítí a chcete v tomto směru pokračovat? Baví Vás řídit a koordinovat tým? Orientujete se v projektové dokumentaci? Hledáte práci v Praze?

Ano? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Ryze česká společnost zabývající se výstavbou inženýrských sítí hledá kolegu na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • řízení stavby a vedení menšího týmu pracovníků (5-10 lidí)
  • dodržování stanovených termínů
  • zodpovědnost za kvalitu staveb dle projektové dokumentace
  • technické i ekonomické řízení staveb, tvorba podkladů pro fakturaci
  • komunikace s investory a dodavateli, zajištění materiálu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • základní uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí české společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • notebook i k osobnímu užití
  • Termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu: Praha

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura