Typ nabídky

Minimální mzda

Indirect commodity purchaser

referenční číslo: 23503 | aktuálnost: 27.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený nákupčí profesionálních služeb a v oblasti fleetu ve výrobním prostředí? Hledáte novou profesní výzvu?

Pak zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • nakupování profesionálních služeb
  • zajišťování pravidel nakupovaných firemních automobilů a vše s chodem spojené
  • vyjednávání s dodavateli, uzavírání smluv
  • vyjednávání s leasingovými společnostmi
  • hlídání správného fungování dodavatelů
  • podpora globálnímu manažerovi společnosti
  • kooperace s vozovými parky v závodech
  • tvorba analýz, reportování

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • umět hodnotit změny podmínek na trhu
  • tah na branku, strategické myšlení

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu, bonusy, prémie, pravidelné navyšování mzdy
  • kafetérii
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • lokalita – v blízkosti Plzně

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup