Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - chemie

referenční číslo: 23406 | aktuálnost: 26.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Emil Votoček, Jaroslav Heyrovský aj. jsou čeští chemici, jejichž jména ovládla chemii světového formátu. Tomáš Baťa či Václav Klement do historie zase vstoupili jako úspěšní obchodníci. Zdá se tedy, že kromě jiných talentů, mají Češi předpoklady také k obchodu a chemii. Jak to máte Vy? Dotýkají se Vás oba předpoklady? Pak hledáme možná právě Vás! Zašlete nám Váš životopis!

OBCHODNÍK - CHEMIE (50 000 - 60 000 kČ)

Náplň práce

  • Mapování obchodních příležitostí v oblasti vodíku
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba krátkodobých i dlouhodobých obchodních plánů
  • Tvorba nabídek, obchodní vyjednávání
  • Vyhodnocování, reporting

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost vodíkové technologie a kontakty v tomto odvětví
  • Praxi v obchodu aspoň 5 let
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Pokročilá znalost balíčku MS Office

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Zvýhodněné stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Ústecko

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup