Typ nabídky

Minimální mzda

German and English speaking service desk analyst

referenční číslo: 23399 | aktuálnost: 24.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi kliďas a máš kladný vztah k IT? Chceš pracovat pro mezinárodní IT firmu? Pak tu máme pozici přímo pro Tebe! Nehledáme fialovou veverku, ale někoho, kdo v klidu vyřeší každodenní uživatelské problémy

Náplň práce

  • Pokud restart nezabere, pomůžeš Ty. Hodit se bude trpělivost a schopnost dotahovat věci do konce.
  • Hledání řešení a odpovědí na dotazy pro zaměstnance velké mezinárodní firmy – helpdesk s IT problematikou, zákaznická podpora
  • jediné kontaktní místo pro uživatele v zemi provozu a pro všechny problémy související s IT
  • Telefonní, emailová a poštovní komunikace
  • Komunikace s nadřízeným a spolupráce s týmem

Požadujeme

  • Znalost německého jazyka C1
  • Znalost anglického jazyka pro každodenní interní komunikaci B2
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Dobrá orientace ve Windows 10, MS Office, internet, intranet, outlook/Exchange, hardware pro stolní a přenosné počítače, technologie nasazení softwaru, antivirus McAfee, TCP / IP, tiskárny (různé typy) a technologie VPN
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Mobilní telefon dle Tvého výběru, notebook
  • Parkování u pracoviště
  • Možnost kariérního růstu
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy
  • Možnost vycestovat na týden do centrály společnosti, kde proběhne zaškolení
  • Práce s enterprise technologiemi
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Pondělní snídaně a středeční ovoce na pracovišti
  • Přátelské prostředí

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Služby, osobní služby, au-pair