Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce v oddělení železářství a nářadí

referenční číslo: 5e5dfd0e00ff567931665257 | aktuálnost: 21.04.2020

KONDOR, s.r.o.

Hledáme nového kolegu, nebo kolegyni do sídla firmy v Radotíně, Praha 5, který se bude s láskou a péčí starat o naše zákazníky :-). KONDOR s.r.o. patří již 29 let mezi nejvýznamnější dodavatele hutních materiálů v České republice. Jsme zavedená, stabilní a výhradně česká společnost s 8 pobočkami, která si uvědomuje, že spokojení zaměstnanci tvoří základ úspěšné firmy.

Náplň práce

  • prodej zboží
  • poskytování kvalifikovaného poradenství
  • péče o svěřený úsek - doplňování zboží, inventury...
  • příjem a kontrola zboží
  • zadávání do systému
  • příprava zboží pro ostatní pobočky
  • zasílání zboží zákazníkům (spolupráce s přepravci)
  • řešení specifických požadavků a reklamací zákazníků
  • přijímání plateb od zákazníků

Jaké jsou požadavky na tuto pozici:

  • vyučení v oboru, nebo SŠ s maturitou
  • praxe v oblasti prodeje
  • práce na PC
  • ŘP sk. B
  • flexibilita
  • komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • čistý výpis z rejstříku

Nabízíme

  • dostanete 5 týdnů dovolené
  • oběd budete mít za 30 korun
  • maminky mohou čerpat měsíčně ½ dne placeného volna
  • po odpracovaném roce můžete čerpat příspěvek na rekreaci vašich potomků
  • užijete si minimálně 4x do roka večírek nebo jinou firemní akci
  • vám a vašim dětem dáme k Vánocům dárek
  • dostanete zaměstnaneckou slevu na zboží
  • po pěti letech můžete získat příspěvek na penzijní připojištění
  • můžete si vysloužit věrnostní prémie
  • možnost vyplacení 13. platu
  • možnost čerpání získaných bodů prostřednictvím benefitní karty Gallery Beta

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Výpadová 1538, Praha, 15300

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat