Typ nabídky

Minimální mzda

Pravá ruka obchodního oddělení

referenční číslo: 23342 | aktuálnost: 05.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat pro zavedenou výrobní společnost a využít svoje komunikační schopnosti a anglický jazyk? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • budeš zpracovávat požadavky ze strany zákazníků (i zahraničních)
  • jedním z důležitých úkolů bude zpracování objednávek od A po Z
  • budeš mít na starosti dopravu, její koordinaci a přípravu podkladů
  • v neposlední řadě budeš dohlížet na reklamace, včetně návrhů na odstranění

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativního člověka, který se nebude bát zvednout telefon, i když bude většinou psát maily
  • angličtinu, kterou využije při komunikaci se zákazníky a kolegy v zahraničí
  • technický background bude výhodou
  • protože budeš zpracovávat objednávky a reporty, je zapotřebí znát základní balíček MS Office

Nabízíme

  • zázemí významné české společnosti
  • pracovní dobu 8-16:30 hodin
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a denní komunikaci v AJ
  • účast na veletrzích a výstavách
  • volnočasové aktivity (sport a relax)

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair