Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka staveb s přesahem do interiérového designu

referenční číslo: 23237 | aktuálnost: 03.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený projektant staveb nebo šikovný absolvent, který se chce v tomto směru rozvíjet? Máte zkušenosti s desingem interiérů a chcete se věnovat projektování a designování budov, které nejsou jen obyčejné krychle, ale stavby tradičního typu převážně v našich českých horách? Pošlete nám svůj životopis a pojďme do toho!

Náplň práce

  • Většinu času Vám zabere projektování pozemních staveb - projekt pro stavební povolení/ohlášení stavby, prováděcí projekt a dokumentace skutečného provedení
  • Další časVám zabere vymýšlení a projektování vybavení a nábytku (kuchyňské linky, vestavené a volně stojící skříně, postele, atd.)
  • Zbytek času zabere například autorský dozor a další úkony spojené s výjezdy na stavby či požadavky zákazníků

Požadujeme

  • SŠ či VŠ stavebního směru
  • Znalost stavebního prostředí a zpracování projektové dokumentace
  • Znalost konstrukce nábytku výhodou
  • Znalost Autodesk AutoCad
  • Znalost Autodesk Revit výhodou
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Možnost 1 den v týdnu home office či sick day
  • Pracovní notebook i pro soukromé účely
  • Možnost mimořádného ročního bonusu
  • A mnoho dalšího

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura