Typ nabídky

Minimální mzda

Lékař/ka

referenční číslo: 5e455537f54fcb4e0f31a22d | aktuálnost: 15.09.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Lékař/ka

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách na výzvu zdravotnického operačního střediska,

provádění vysoce specializovaných a náročných odborných činností včetně spolupráce při vyprošťování osob a zabezpečení odborného transportu zraněných,

odpovědnost za chod výjezdové základny, kontrola vybavení včetně vozu rychlé lékařské pomoci, doplňování zdravotnických potřeb a léků, kontrola spotřeby zdravotnického materiálu,

odpovědnost za řádné vedení zdravotnické dokumentace v rozsahu daném právními předpisy a IAŘ.

Požadujeme

VŠ - LF,

specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína, interna, anesteziologie a resuscitace, pediatrie, všeobecné praktické lékařství,

praxe na ZZS vítána.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění.

Možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na odborných konferencích doma i v zahraničí.

Práce na plný nebo částečný úvazek v denních a nočních směnách.

Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: lékař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování