Typ nabídky

Minimální mzda

Klempíř do výroby na rovnání s finančními bonusy

referenční číslo: 23202 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové zaměstnání a jste vyučený ve strojírenství - nejlépe jako klempíř? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu? Pošlete mi svůj životopis a přidejte se k nám! Práce v CT Parku Modřice se svozem do zaměstnání z centra Brna a skvělá parta kolegů k tomu!

Náplň práce

  • Rovnání rámů, rámečků a drobných dílců
  • Práce dle výkresové dokumentace nebo elektronických pracovních postupů
  • Využití nástrojů, měřidel, atd.
  • Vyplňování měřících protokolů

Požadujeme

  • Vyučení v oboru strojírenství - nejlépe v oboru klempíř
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Týmový duch a chuť do práce

Nabízíme

  • Postupné navyšování mzdy dle šikovnosti
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Volné víkendy
  • Pravidelný výplatní termín
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Další finanční bonusy-za věrnost, životní události apod.

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba