Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor v rodinné firmě

referenční číslo: 23180 | aktuálnost: 10.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Tě programování a vývoj aplikací na platformě .NET/C# (WinForms)? Chceš pracovat nejen na dílčích částech, ale také na celém projektu od A-Z? Dej o sobě vědět! Malá rodinná firma s mnohaletou tradicí a stálou klientelou hledá člověka na pozici

PROGRAMÁTOR V RODINNÉ FIRMĚ

Náplň práce

  • vývoj aplikací na platformě .NET/C# (WinForms)
  • práce na projektech pro zákazníky
  • zapojení do analýzy zákaznických požadavků
  • spolupráce s týmem vývojářů
  • samostatné vedení dílčích či komplexních řešení dle zkušenosti
  • podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
  • řešení problému ke spokojenosti zákazníka

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost s programováním v .NET/C# (WinForms) může být i školní - PODMÍNKOU
  • výhodou bude znalost OOP konceptů
  • nutná znalost porozumění anglických textů

Nabízíme

  • velmi příjemné, klidné zázemí rodinné firmy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovoené
  • v době nemoci či jiné potřeby je možno zůstat doma bez nutnosti potvrzení od lékaře
  • stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, multisport
  • prostor pro vlastní inovace a nápady
  • místo práce: Ostrava

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj